Week tegen Pesten

Wij willen dat onze school een veilige school is voor onze leerlingen.
Hier werken we met z'n allen aan, het hele jaar door.

Toch is het belangrijk dat er eens per jaar even extra aandacht aan wordt gegeven. Vandaar deze landelijke campagne (www.weektegenpesten.nl).

Samen aan zet!

Daarom zetten we samen met onze leerlingen in de Week Tegen Pesten stappen naar een positieve en veilige sfeer in de groep. Nu iedereen elkaar een tijd minder heeft gezien is het belangrijk om weer (nieuwe) normen te stellen en in de klas te bespreken hoe we met elkaar willen omgaan. Zo zorgen we samen voor een goede sfeer in de groep, zodat er minder behoefte is om te pesten.

Complimenten

Op de locatie De Buitenhof gingen leerlingen én leerkrachten aan de slag met het Complimenten-stickervel. Het samen spelen, samen werken en het bespreekbaar maken van pesten werd deze week even éxtra belicht.
Het duurde niet lang voor de eerste stickers werden uitgedeeld.
En, het geven (en ontvangen) van een compliment doet goed!


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!