We nemen je mee!

Vorig jaar rond deze tijd leek het op onze school wel een filmset. We waren namelijk druk bezig met het maken van een korte video. Een video waarin we kort uitleggen wat we als Wervelkind voor jou kunnen betekenen.

Voor én achter de schermen

We hebben afgelopen jaar achter, maar ook voor, de schermen veel ondernomen.
Zo kun je nu van al onze trainingen een factsheet aanvragen. Per training heb je dan een kort en bondig overzicht van wat ons aanbod is, hoe onze werkwijze is, maar vooral ook wat het jou kan brengen! Jouw vraag, jouw training!

Wervelkind voor jou!

Maar nu, voor diegenen die ‘m nog niet hebben gezien, hier nog een keer onze trainers die jou ‘live’ vertellen wat ze voor je kunnen betekenen!
Klik hier om de film te bekijken.

naar de website van Wervelkind


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!