Wat doet de politie bij De Buitenhof?

Politie bij De Buitenhof? Wat is hier aan de hand?

Gastles van de helden

Soms hebben onze leerlingen iemand anders voor de klas staan dan hun vaste groepsleerkracht. Zo ook afgelopen week.

Onze leerlingen van vso De Buitenhof werken op dit moment rond het thema Helden. Het ideale moment dus om enkele politieagenten te vragen om een gastles te komen geven.

In de boeien

En zo stapten deze twee heren van de politie afgelopen week ons schoolgebouw binnen. Zij vertelden over hun vak, hun ervaringen en beantwoorden ondertussen ook vragen van onze leerlingen. Ze lieten ook het materiaal zien waarmee zij werken, waaronder de politieauto die op het schoolplein stond. En als de juf dan in de handboeien ‘wordt geslagen’, leidt dat tot hilariteit onder de leerlingen.

Gelukkig konden de boeien tijdig weer worden verwijderd.


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!