Op zoek
in de natuur

Als het even kan, nemen we onze leerlingen graag mee naar buiten voor het onderwijs.
Een les 'wateronderzoek' leent zich hier natuurlijk perfect voor! En als het weer dan ook nog heerlijk is, dan klinkt het helemaal als een plan!

Vandaar ook dat je onlangs onze leerlingen van de projectklas vso De Buitenhof in de natuur zag. In het kader van het thema 'wateronderzoek' gingen ze onder andere op zoek naar levende organismen in het water.

Enthousiast

Het duurde niet lang voordat de enthousiaste jongeren al kroost en kikkervisjes vonden. En hoe langer er onderzoek werd gedaan, hoe meer dieren er werden gevonden. Ook 'gewone' vissen, een 'grote' kikker en eenden met hun kuikens. Hoe meer er werd ontdekt, hoe enthousiaster en fanatieker de leerlingen werden.

Het is mooi om te zien dat de leerlingen, zonder dat ze er bewust mee bezig zijn, zoveel leren van zo'n 'uitje' naar de vijver in Welten.


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!