Onderwijs op afstand

Het onderwijs bij IZEO gaat er gezien de coronacrisis anders aan toe dan normaal. Zoals bijvoorbeeld op de locatie in Geleen.

Weekplanning

De leerlingen ontvangen een weekplanning waarin precies staat wat er van ze wordt verwacht. Iedere ochtend en de middag is er contact met de leerling. Zo wordt de vinger aan de pols gehouden en kan de leerling aangeven hoe het gaat.

Contact met de juf

Uiteraard staat de juf gedurende de dag ook klaar voor eventuele vragen. En daar maken de leerlingen gebruik van! Door middel van foto’s, filmpjes en verhalen laten ze zien hoe ze thuis aan het werk zijn voor school.

Trots op onze leerlingen hoe zij omgaan met deze bijzondere situatie!

naar de website van IZEO


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!