Naar de boerderij

Kinderen leren waar hun eten en drinken vandaan komt: je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen.
En waar kun je ze dat beter leren dan op de boerderij?

Belevend leren

De leerlingen van de projectklassen van De Buitenhof zijn op dit moment bezig met lessen over zuivel. Door letterlijk naar de plek te gaan waar zuivel ‘ontstaat’ leren ze spelenderwijs en belevend en worden bovendien alle zintuigen geprikkeld.

Boter schudden

En dus trokken ook onze leerlingen naar boerderij Benzenraderhof. Daar leerden ze over voor hen niet-alledaagse dingen zoals boter schudden, het melken en verzorgen van koeien. Maar er was ook tijd om te knuffelen met de boerderijkat én de kippen. Op één van de weiden werd een heus kampvuur gemaakt en er stond ook nog een bezoekje aan de dassenburcht op het programma.

Samen ontdekken, samen ontwikkelen en dat met het prachtigste voorjaarsweer dat er bestaat.
Het moge duidelijk zijn, dit was een in alle opzichten een geslaagde excursie.

Dankjewel Benzeneraderhof, dankjewel Boerderij Educatie Limburg!

naar de site van De Buitenhof


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!