Meewerken op de boerderij

Onlangs gingen de leerlingen van onze locatie IZEO Simpelveld een ochtend naar de boerderij.

Warm welkom

Bij Het Loeigoed stond boerin Kristel de leerlingen en hun begeleiders al op te wachten. Na een warm welkom werd iedereen verzocht een prachtig groene overall aan te trekken: het werken op de boerderij kan beginnen!

Handen uit de mouwen!

Terwijl de zon schijnt op de boerderij en de prachtige omgeving, gaan de jongeren zelf aan de slag. De koeien vragen om eten en dat verzorgen onze leerlingen maar wat graag!
Kristel vertelt tijdens het voeren van de koeien over de boerderij en het boerenleven.

Grenzen verleggen

De ochtend vliegt om en zo is het weer tijd om te vertrekken naar het schoolgebouw. Maar ondertussen hebben de leerlingen, misschien nog zonder het bewust door te hebben, weer stapjes gezet in het verleggen van hun eigen grenzen. En dat in een heerlijk omgeving!

Meer informatie over IZEO? Ga direct naar de site!


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!