Leerling Buitenhof krijgt contract

Steeds vaker stromen leerlingen van De Buitenhof door naar het bedrijfsleven. 

Steeds vaker stromen leerlingen van De Buitenhof door naar het bedrijfsleven. 

Zo mag Mitch, ook leerling van de Buitenhof, zich vanaf 1 maart officieel medewerker van Bouwmarkt Hubo Huppertz in Vaals noemen. 
Mitch heeft de overstap gemaakt van onze school De Buitenhof naar dit mooie bedrijf. Hij liep er al geruime tijd ‘stage’ en deed dat naar volle tevredenheid van Hubo. Roger Kohl (leerkracht de Buitenhof): ‘Ze hebben inderdaad een goede kracht aan Mitch. Met zijn vriendelijkheid en doorzettingsvermogen past hij perfect in het team van Hubo.’ We feliciteren Mitch met deze mooie stap en wensen hem heel veel succes en werkplezier toe!


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!