Zelf je eigen vak kiezen!

leerlingen IZEO Urmond kiezen eigen vakNaast de verplichte onderwijsvakken kunnen onze leerlingen bij IZEO ook een aantal vakken kiezen. Het vak Verzorging is hiervan een voorbeeld. Het is belangrijk dat zo'n keuzevak aansluit bij de interesses van de jongeren. Hoe beter het aansluit, hoe groter de motivatie van de leerlingen om hiermee aan de slag te gaan.

Onlangs startte een groepje jongeren van de locatie Urmond met het project 'verlenging van de nagels'. Vol enthousiasme gingen de leerlingen aan de slag. Eerder hadden zij al het project 'gellak aanbrengen' gevolgd.

Er is overigens ook ruimte voor andere aspecten in de uiterlijke verzorging. Denk hierbij aan make-up en haarverzorging.

terug naar de website van IZEO


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!