Dag tegen Mensenhandel

De Europese Commissie heeft 18 oktober uitgeroepen tot Dag tegen Mensenhandel om de lidstaten ertoe te zetten hun beleid tegen moderne slavernij te verbeteren. Mannen, vrouwen en kinderen worden mishandeld en uitgebuit, maar daar is voor veel overheden weinig aandacht voor.

Helaas is deze doelgroep ook binnen Alterius niet onbekend. En daarom vinden wij het ook belangrijk dat er meer aandacht is voor deze groep, ook in Nederland.

Van mensenhandel naar trauma

Mensenhandel en trauma zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Daar waar mishandeling en uitbuiting stoppen, geldt dat helaas niet voor de traumatische ervaringen. Samen met onze (zorg)partners staan we naast en achter onze leerlingen en begeleiden we hen naar een volgende stap in hun toekomst.

Traumasensitief werken

Trauma’s bestaan er in vele vormen en maten. Hoe kun je hier als begeleider mee omgaan? Hoe kun je zogenaamd traumasensitief werken? De trainers van Wervelkind bieden in een training praktische tips en handvatten die je hierbij zouden kunnen helpen.

Kijk voor meer info op de site van Wervelkind


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!