Ontmoet Kelly, onze blogger

Kelly is als het ware opgegroeid bij De Buitenhof, school van Alterius. Direct na afronden van de pabo kon ze al aan de slag bij De Buitenhof. Toen had ze nog niet echt een idee van wat haar precies stond te wachten. Dat is inmiddels wel anders.

Alle afdelingen

Door de jaren heen heeft Kelly zo ongeveer op alle afdelingen binnen De Buitenhof lesgegeven. Van iedere periode en afdeling heeft ze het nodige geleerd en weer meegenomen. Nu draait Kelly samen met een collega de TL 1 klas en dat bevalt haar heel goed.

Realistisch beeld

‘Als moeder van een zoontje dat zelf ook in het speciaal onderwijs zit, sta ik soms ook aan de andere kant’, zo vertelt Kelly. Ze hoopt dat ze, samen met de rest van het blogteam, een realistischer beeld kan scheppen van ‘ons soort onderwijs, onze leerlingen én de werkzaamheden. Daarnaast vind ik het leuk om me op deze manier weer verder te ontwikkelen.’

Binnenkort vind je de nieuwe blog van Kelly op onze site!


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief


Bedankt voor je inschrijving!