Update voorzorgs-
maatregelen coronavirus
15 maart

Vanmiddag (15 maart) overlegt de regering opnieuw over het wel of niet sluiten van de scholen in Nederland. Dit als aanvullende maatregel om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.

Ook het bestuur en directie van Stichting Alterius, waar de scholen Buitenhof, St. Jozef en Praktech deel van uit maken, hebben hierover vanmiddag overleg.

Communicatie via deze site

De uitkomst van dit overleg en de consequenties voor de scholen, en dus ook voor onze leerlingen, hun ouders/verzorgers en onze medewerkers, zullen vandaag uiterlijk om 18.00 via deze website worden gecommuniceerd.

Houd dus voor het laatste nieuws deze site in de gaten.

Specifieke vragen?

Heeft u nog specifieke vragen over het coronavirus, hoe u zich hiertegen kunt beschermen of wanneer u uw huisarts moet raadplegen? Dan verwijzen wij u naar de website van het RIVM of de GGD Zuid-Limburg.


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!