Update 26 maart

Na 6 april

Het kabinet heeft aangekondigd dinsdag met een besluit te komen over hoe verder na 6 april.
Wij wachten dit besluit af en bekijken dan welke gevolgen dit heeft voor onze scholen en ons onderwijs.

Onderwijs op afstand

Ondertussen vult iedere leslocatie zijn onderwijs op een passende manier in. En ook onze leerlingen doen hierin goed hun best. Bekijk hier hoe de leerlingen van IZEO Geleen afgelopen week aan de slag gingen thuis.

Communicatie via deze site

We houden u op de hoogte van de laatste ontwikkelingen via deze site.
Houd deze site dus in de gaten.

Specifieke vragen over het coronavirus?

Heeft u nog specifieke vragen over het coronavirus, hoe u zich hiertegen kunt beschermen of wanneer u uw huisarts moet raadplegen? Dan verwijzen wij u naar de website van het RIVM of de GGD Zuid-Limburg.


Deel deze pagina

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de Alterius Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!